Grozā ir 0 preču
Latviski   По-русски
SC PLUDMALE saloni
„Pludmale” - tā ir saulaina pasaule - balto smilšu ielokā, kur ikviens cilvēks var izbaudīt karstos saules pieskārienus, vēja siltās šalkas un vienkārši izbaudīt to, ko vēlas katra cilvēka sirds!!!

Sauļošanās Centrs „Pludmale” saviem viesiem sniedz - labsajūtu; profesionāla konsultāciju; kvalitāti; perfektu iedegumu; higiēnu un vienkārši fantastisku brīdi vienīgi un tikai Jums!

„Pludmale” veiksmīgi sadarbojas ar pasaulē pazīstamu solāriju zīmola „Ergoline” pārstāvjiem Latvijā. „Ergoline” - tā ir kvalitāte! Ik vienā no mūsu saloniem Jūs variet iegūt lielisku atpūtu! „Pludmale” un „Ergoline” tas ir to vērts!
Katrā Sauļošanās Centrā „Pludmale” ir Latvijas sauļošanās un solāriju asociācijas apliecinājums. LSSA par Sauļošanās Centru „Pludmale” apliecina: solāriju lampu drošumu; regulāras tehniskas pārbaudes; solārijus, kas atbilst ES normām; profesionālu solāriju kosmētiku; apmācītu personālu.

Sauļošanās Centra „Pludmale” var iegādāties:

  • Patstāvīgo klientu karti - kura sniedz patstāvīgu atlaidi visiem pakalpojumiem 10% un kosmētikai 5%! Sauļojies 4-5 reizes kalendārajā mēnesī un Tu saņemsi 15% atlaidi uz visu nākamo kalendāro mēnesi, bet ja, Jūs būsiet sauļojies vairāk par 5 reizēm kalendārajā mēnesī, tad atlaide būs sasniegusi 20% nākamajam kalendārajam mēnesim!
  • Dāvanu karti - pērkot dāvanu karti, klients saņem 15-40% atlaidi, tātad Jums ir iespēja sauļoties biežāk, par zemāku cenu!

Lai iedegums būtu efektīvāks - Sauļošanās Centrs „Pludmale” saviem viesiem piedāvā izvēlēties un iegādāties sauļošanās krēmus no zīmola "Australian Gold" un "7suns" par viszemākajām cenām.

 

Apciemojiet tieši mūsu Sauļošanās Centru „Pludmale” un katru mēnesi Jūs sagaidīs interesanti piedāvājumi un dažādas mārketinga aktivitātes.

Laipni gaidīsim Jūs Sauļošanās Centrā „Pludmale” izbaudīt saulainus saules pieskārienus, iegūt zeltainu iedegumu un vienkārši veltīt laiku sev un tikai vienīgi sev!

SIA "SC PLUDMALE"
Latvija, Rīga, Ilūkstes iela 53A-8
Tel: 67790615; Fax: 67790427
E-mail: info@pludmale.lv
Top.LV

Copyright © 2008 "PLUDMALE"